Tynk dekoracyjny do wnętrz i na zewnątrz budynków: CEMENTO

Daje unikalny i ponadczasowy efekt dekoracyjny. Tynk gotowy do użycia, wykonany na bazie piasków rzecznych, specjalnie dobranych granulatów marmurowych i wysezonowanego wapna gaszonego. CEMENTO to jednorodna, plastyczna masa, prosta w nakładaniu, która łączy się doskonale z podłożem, tworząc z nim jedną całość.

Dostępne są: kolor naturalnej bieli  (CEMENTO oznaczenie: 00) oraz 11 odcieni szarości (pozostałe oznaczenia CEMENTO). Przy zastosowaniu odpowiedniej techniki pracy, uzyskujemy efekt przypominający beton architektoniczny o wyraźnej, charakterystycznej dla prawdziwego betonu fakturze powierzchni. Produkt daje nieograniczone możliwości zdobienia powierzchni od bardzo surowych, prostych i gładkich form po delikatne przetarcia i fantazyjne zdobienia z wyraźnymi elementami dekoracyjnymi.

CEMENTO jest produktem ekologicznym. Chroni ścianę przed rozwojem pleśni i grzybów. Niepalny, bezwonny oraz przyjazny dla człowieka i środowiska.

Tynk dekoracyjny Oikos CEMENTO

Tekstury i kolory przedstawione na tej stronie mają charakter orientacyjny. Zalecamy wykonanie próbki produktu przed nałożeniem na ścianę, aby sprawdzić kolor i rzeczywisty efekt. Firma OIKOS i/lub Itbud nie ponoszą odpowiedzialności za (1) różnice między stworzonymi realnymi teksturami a tymi, które są przedstawiane na stronach internetowych, (2) za błędy związane z aplikacją produktu i jego zastosowaniem.

Aby uzyskać więcej informacji technicznych dotyczących produktu i jego użycia, skontaktuj się z nami i poproś o kartę techniczną.

Kolory tynku dekoracyjnego CEMENTO

Cemento 00

Cemento 01

Cemento 02

Cemento 03

Cemento C1

Cemento 02

Cemento C3

Cemento S1000-N + Imperium 48

Cemento S2000-N

Cemento S3000-N

Cemento S4000-N

Cemento S5000-N